HAKKIMIZDA

Kolay Akvaryum-Hakkımızda

Bu siteyi yöneten bizler de, aynı sizler gibi akvaryum canlılarına tutkuyla bağlı kişileriz.

Amacımız; yıllarca edindiğimiz deneyimleri bu hobiye gönül veren diğer insanlarla paylaşmaktır.

Sonuçta; canlılarla uğraşıyoruz ve onların en uygun ortamda sağlıklı bir şekilde yaşamalarını sağlamak amacındayız. Akvaryumlarındaki kayıplar nedeniyle bu hevesten vazgeçen kişilerin olduğunu çok iyi biliyoruz ama ilk hedefimiz; canlılara yaşamlarını devam ettirebilecekleri bir ortam sağlamak yani; onların yaşam haklarına saygı gösterip bu yönde emek harcamaktır.

www.kolayakvaryum.com

Bu web sitesi, herhangi bir ticari amaç gütmemekte ve herhangi bir şirket veya kişiyle ticari bağ kurmamaktadır. Bu nedenle, herhangi bir akvaryum donanımı, balık, bitki ve diğer akvaryum canlısı satışımız yoktur. Tek amacı, akvaryum kurulumu, bakımı konularında problem yaşayan kişilere bilgi desteği sağlamaktır.

Bu siteyi hayata geçirerek; mümkün olduğunca sizlerden gelen sorulara yanıt vermeye çalışacak, bilgimiz yettiği kadarıyla yardım/destek sağlayacak ve bunu yaparken, sizlerden de öğrenmeye devam edeceğiz…

Siz ziyaretçilerimiz de, bize destek verebilirsiniz. Göndereceğiniz fotoğraflarla, vereceğiniz bilgilerle, soracağınız sorularla en fazla sayıda akvariste ulaşmak ve hep beraber güzel bir ortam yaratmak amacındayız.

Hakkımızda daha ayrıntılı bilgi edinmek için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla…

hakkımızda
Copyright © 2020